Vértesi Károly
1898 Bp., Franklin 202+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Kopottas, illusztrált, kiadói vászonkötésben.
116. árverés / 377.
Keleti ég alatt. Egyiptomban. Utirajzok.