Vértesi Károly
Keleti ég alatt. Egyiptomban. Utirajzok.
1898 Bp. Franklin116. árverés / 377.
79382
202+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal.
Kopottas, illusztrált, kiadói vászonkötésben.