View of Trianon's Hungary
1928 (Bp. Gabriel Bethlen Press.)Első nap, 148. árverés / 490.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
98360
Richly gilt, original leather. Spine slightly damaged.
(14)+494+(2)p. Gazdagon illusztrált. Az egyik szerkesztő, Fodor Lajos Raymond Poincaré francia miniszterelnöknek szóló ajánló soraival.
Díszesen aranyozott, enyhén sérült gerincű, kiadói bőrkötésben.