A Világháború képes krónikája. I-IX. kötet.
Bp. Révai156. árverés / 89.
Kikiáltási ár: 25 000 FtAzonosító
101560
Worn, original cloth.
(4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+11 kihajt. t.; 416p.+13 kihajt. t.; 416p.+11 kihajt. t.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.