Virág Benedek
Hunyadi László. Tragedia.
1817 (Budán) (Kir. M. Univ.)64. árverés / 623.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
68283
2t. (címképmetszet+Karacs díszcímlapja)+104p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi, vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. Belül foltos példány. Szüry: 5063.