Virág Benedek
Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet [egybekötve].
1816 Budán Kir. Univ111. árverés / 131.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft Leütési ár: 70 000 FtAzonosító
77756
"Az Egyetemi Nyomda a könyv krúdában megmaradt példányait 1928-ban stilizáló, aranyozott bőrkötésbe kötve, az előzéklapon tanúsítvánnyal hitelesítve hozta forgalomba". (Borda: 7652.) Példányunkban nem található tanúsítvány.
1t. (Perger Zsigmond rajza után Blasius Höfel által készített rézmetszetű címkép)+616+520p. Első kiadás.
Bordázott gerincű, kiadói bőrkötésben. Festett előzéklapokkal. Körülvágatlan példány. A gerinc felső részén kis sérüléssel. Original leather. Uncut copy. Minor defect to the spine. Szüry: 0.