Virág Benedek
Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet [egybekötve].
1816 Budán Kir. Univ155. árverés / 195.
Kikiáltási ár: 150 000 FtAzonosító
100153
Az Egyetemi Nyomda a könyv krúdában megmaradt példányait 1928-ban stilizáló, aranyozott bőrkötésbe kötve, az előzéklapon tanúsítvánnyal hitelesítve hozta forgalomba. (Borda: 7652.) Példányunkban nem található tanúsítvány.
Richly gilt, original leather.
1t. (Perger Zsigmond rajza után Blasius Höfel által készített rézmetszetű címkép)+616+520p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben. Festett előzéklapokkal.