Virág Benedek

Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet [egybekötve].

1816 Budán Kir. Univ

155. árverés / 195.

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
100153

Az Egyetemi Nyomda a könyv krúdában megmaradt példányait 1928-ban stilizáló, aranyozott bőrkötésbe kötve, az előzéklapon tanúsítvánnyal hitelesítve hozta forgalomba. (Borda: 7652.) Példányunkban nem található tanúsítvány.

Richly gilt, original leather.
1t. (Perger Zsigmond rajza után Blasius Höfel által készített rézmetszetű címkép)+616+520p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben. Festett előzéklapokkal.