Virág Benedek
Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet [egybekötve].
1816 Budán Kir. Univ82. árverés / 170.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 85 000 FtAzonosító
70568
616p.; 1t. (a szerző rézmetszetű arcképe)+520p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Contemporary gilt half leather binding. Szüry: 0.