Virágfüzér. Kiadja a' soproni tanuló Magyar Társaság.
1837 Sopronban Kulcsár Katalin ny134. árverés / 492.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
92731
Slightly worn contemporary half cloth. Inner edges gilt. Leaves slightly stained.
2t. (címkép+díszcímlap)+237+(5)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A levelei enyhén foltosak. Aranymetszéssel díszítve.