A visszatért Felvidék és Nógrádmegye adattára. Szerk.: Csatár István és Ölvedi János.
1939 Bp. Rákóczi78. árverés / 326.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
69499
392p.+14t. Gazdagon illusztrált.
Festett, kiadói vászonkötésben, sérült védőtokban.