A visszatért Felvidék és Nógrádmegye adattára. Szerk.: Csatár István és Ölvedi János.
1939 Bp., Rákóczi 392p.+14t. Gazdagon illusztrált. Festett, kiadói vászonkötésben, sérült védőtokban.
78. árverés / 326.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 7 000 Ft