Voinovich Géza
Arany János életrajza 1817-1849.
1929 Bp. MTA142. árverés / 5.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
95962
A műnek további két kötete is napvilágot látott.
Spine gilt, original cloth.
(4)+253+(3)p.+4t. Ercsey Rózsikának dedikált példány.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.