Voinovich Géza
Arany János életrajza I-III. kötet.
Bp. MTA64. árverés / 626.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 3 200 FtAzonosító
62450
(4)+253+(3)p.+4t.; (4)+416+(2)p.+3t. (1 kihajt.); (4)+352+(4)p.+5t.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.