Voinovich Géza
Rákóczi. Történelmi szinmű előjátékkal 5 felvonásban.
(Bp. Révai146. árverés / 372.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97769
Contemporary half cloth. Spine gilt.
141p. Első kiadás. Ravasz Lászlónak dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.