Vojnich Oszkár
British India. Burma, a Maláji félsziget és Siam. Uti jegyzetek. Irta ---.
1913 Bp. Singer és Wolfner146. árverés / 519.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97355
Slighty worn, gilt, original cloth.
288p. Szövegközti képekkel. Dedikált példány.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.