Vojnich Oszkár
Oroszországban (A 40. és 62-ik szélességi fok között)
1904 Bp. Pallas64. árverés / 627.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
62626
71p. Dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.