Vörösmarty (Mihály)
1870 Pest, Ráth Mór (2)+479p. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.
116. árverés / 391.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
--- kisebb költeményei. Teljes kiadás.