Vörösmarty (Mihály)
--- kisebb költeményei. Teljes kiadás.
1870 Pest Ráth Mór116. árverés / 391.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
79519
(2)+479p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.