Vörösmarty (Mihály)
--- összes költeményei. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. I-VI. kötet.
Bp. Méhner V68. árverés / 191.
64764
LXXXV+392p.; 515+(1)p.; 535+(1)p.; 503+(1)p.; 461+(1)p.; 502+(1)p.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.