Vörösmarty Mihál(y)
Vérnász. Szomorújáték öt felvonásban. Második kiadás.
1837 Budán Magyar Királyi Egyetem132. árverés / 547.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
59978
163+(5)p.
XX. századi félbőr-kötésben.