Vörösmarty Mihál(y)
1837 Budán, Magyar Királyi Egyetem 163+(5)p. XX. századi félbőr-kötésben.
132. árverés / 547.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
Vérnász. Szomorújáték öt felvonásban. Második kiadás.