Walkó László
Bp., Athenaeum (6)+440+(24)p. Gazdagon illusztrált. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
85. árverés / 385.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 000 Ft
Budapesttől Velencéig. Irásban és képben. Első kiadás.