Wass Albert
Kard és kasza. I-II. rész.
(Astor Park Amerikai Magyar Szépmíves Czéh.)156. árverés / 496.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
101713
Original cloth.
416p.; 441p. Első kiadás. A második kötetben a szerző ajánló soraival.
Kiadói vászonkötésben.