Wass Samu, gróf
Kilencz év egy számüzött életéből. I-II. évfolyam [egybekötve].
Pest Ráth Mór95. árverés / 335.
73806
X+212+(1)+(2)+267+(5)p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.