Wenzel Gusztáv
1874 Bp., Eggenberger 215p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. A címlap javítva.
66. árverés / 612.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft
Stibor vajda. Életrajzi tanulmány.