Wesselényi Miklós, b(áró)
Balitéletekről. Írta: --- 1831-ben.
1833 [Lipcse] Bukarestben (Wigand.)127. árverés / 127.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
82593
A szerző legfontosabb munkája. A polgári átalakulást sürgető politikai röpirat a cenzúra miatt jelent meg Lipcsében.
XXXVI+323+(1)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Contemporary cloth. Spine gilt.