Wesselényi Miklós, b(áró)
Balitéletekről. Írta: --- 1831-ben.
1833 [Lipcse] Bukarestben (Wigand.)137. árverés / 179.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
93468
A szerző legfontosabb munkája. A polgári átalakulást sürgető politikai röpirat a cenzúra miatt jelent meg Lipcsében.
Contemporary cloth. Spine gilt.
XXXVI+323p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.