Wesselényi Miklós, b(áró)
Balitéletekről. Írta: --- 1831-ben.
1833 [Lipcse] Bukarestben (Wigand.)146. árverés / 483.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 25 000 FtAzonosító
97217
A szerző legfontosabb munkája. A polgári átalakulást sürgető politikai röpirat a cenzúra miatt jelent meg Lipcsében.
Contemporary half cloth. Slightly damaged.
XXXVI+323p. Első kiadás.
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen és a kötéstáblákon apró sérülésekkel.