Wick Béla, dr.
A kassai kálvária története
1927 Kassa-Kosice "Szent Erzsébet"-ny149. árverés / 232.
Kikiáltási ár: 8 000 FtAzonosító
99004
Hozzá:
Kassa régi síremlékei. XIV-XVIII. század.
Kassa-Kosice, 1933. "Szent Erzsébet"-ny. 160p.
Hozzá:Kassa régi temetői, templomi kriptái és síremlékei. I. rész. Temetők.
Kassa-Kosice, 1928. "Szent Erzsébet"-ny. 280p. Egészoldalas fényképekkel.
Original paper. 3rd restored.
75+(1)p.
Mindhárom mű kiadói papírborítóban. A harmadik darab javítva.