[Zedlitz, Jos. Chr. Freih. von]
Pia desideria für Ungarn
1840 Leipzig Wigand66. árverés / 620.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
62224
XVI+90p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.