Zichy Géza
A Leányvári Boszorkány. Költői beszély. Zichy Mihály 13 rajzával.
1881 Bp. Athenaeum110. árverés / 264.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 120 000 FtAzonosító
60046
147+(1)p.+13t.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szüry: 5188.