[Zsedényi Ede]
Ungarns Gegenwart
1845 Leipzig Philipp Reclam jun63. árverés / 442.
Kikiáltási ár: 2 800 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
68060
151p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szentkirályi: Zs-24.