[Zsedényi Ede] A mű címe Ungarns Gegenwart 1845 Leipzig, Philipp Reclam jun 151p. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szentkirályi: Zs-24. 63. árverés / 442. Kikiáltási ár: 2 800 Ft Leütési ár: 3 400 Ft Kedvencekhez ad