Zsidó gondok és óhajok

(Bp.) Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.)

108. árverés / 152.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 15 000 Ft
77481

Hozzákötve: Zsidó létakarat mérlegen (Bp.) é.n. (Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.) 16p. Hozzákötve: Galuti Hagada (Bp.) é.n. (Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.) 16p. Hozzákötve: Zsidó ösvénykeresés (Bp.) é.n. (Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.) 16p. Hozzákötve: Böjt, út, cél Tammuzban (Bp.) é.n. (Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.) 16p. Hozzákötve: Zsidó szemmel (Bp.) é.n. (Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.) 16p. Hozzákötve: Munkálkodás a zsidóság frontján (Bp.) é.n. (Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.) 16p. A Menora világánál (Bp.) é.n. (Kis Gyula és Tsa Törekvés ny.) 16p.

(2)+16+(2)p.
Korabeli vászonkötésben. Az első táblán "Dr. Schönfeld József szellemében" aranyozott felirattal.