Zur Westen, Walter von
Exlibris (Bucheignerzeichen). Zweite, vermehrte Auflage.
1909 Bielefeld und Leipzig Velhagen & Klasing156. árverés / 345.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101549
Gilt, original cloth in cloth case.
(4)+145p.+5t. (4 színes) (Kulturgeschichtliche Monographien. 4.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőtokban.