Zweig, Stephan
Jeremiás. Drámai költemény kilenc képben. Vér Andor forditása.
1933 (Bp.) (Neufeld Zoltán ny.)146. árverés / 67.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
97458
Original, slightly worn cloth. Spine restored.
159p. Számozott (72./100), a szerző és a fordító által aláírt példány.
Javított gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben.