Gundel Károly
A vendéglátás mestersége. Gyakorlati gasztronómia.
1940 Bp. Singer és Wolfner116. árverés / 133.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
79375
A mű ugyanebben az évben a Budapesti Szállodások és Vendéglősök kiadásában is megjelent (a kolláció megegyezik).
VIII+337+(1)p.+1 kihajt. t.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. Éliás -- Szántó: 138.