Gundel Károly
A vendéglátás mestersége. Gyakorlati gasztronómia.
1940 Bp. Singer és Wolfner85. árverés / 131.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
71380
A mű ugyanebben az évben a Budapesti Szállodások és Vendéglősök kiadásában is megjelent (a kolláció megegyezik).
VIII+337+(1)p.+1 kihajt. t.
Enyhén kopott gerincű, kiadói vászonkötésben. Éliás -- Szántó: 138.